piątek, 24 lipca 2015

Kolejny powrót??

Przepraszam! !

Nietypowo, ale mam Was za co przepraszać.  Nie było mnie tutaj dość dawno (19 dni).
Nie wiem dlaczego niby są wakacje, czyli więcej czasu i w ogóle.
Zabijcie mnie za te posty!!!
Ogólnie przez te dwa tygodnie nie miałam dostępu do internetu, bo byłam u babci,  a ona (jak wielokrotnie pisałam) nie ma internetu. A z żadną siecią niestety połączyć się nie mogłam.
A teraz w końcu ten internet nieszczęsny mam więc coś tutaj próbuję napisać. Ogólnie rzecz biorąc to jestem na wakacjach w Szklarskiej Porębie (jak zobaczycie mnie gdzieś to śmiało możecie podejść), a hotel posiada Wi-Fi.


Zdjęć dużo wam tutaj nie dodam (zapraszam na Instagrama, bo tam dodaję kilka ). Ogolnie jeszcze oprócz zdjęć nagrywam daily vloga na kanał.
P.S

Kochani piszcie w komentarzach jaki post chcielibyście tutaj zobaczyć,  a ja postaram się go zrobić!  Mam zaplanowane jeszcze kilka postów głównie ze zdjęciami z zoo w Libercu (Czechy), w którym wczoraj byłam.


Ogólnie jeśli chcecie to mogę raz na jakiś czad np. Tydzień publikować tutaj fragmenty moich opowiadań. Ale tylko jeśli chcecie i nikt nie bedzie ich kopiować.  Bo to jest be sensu.Piszcie komenrarze, obserwujcie jeśli chcecie być na bierzaco i do zobaczenia w kolejnym poście za 2 dni!!
5 komentarzy:

 1. Ja bym chciala co tydzień opowiadanka a jeśli chodzi o jakiś poscik to może twoje sposoby na nude w wakacje albo jakiś tag...
  Pozdro
  6odcienimnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. też miałem jechać z rodziną do szklarskiej poręby i zastanawiałem się czy jest tam wifi

  HUBSOOO.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 3. byłam kilka lat temu w Szklarskiej Porębie jest tam na prawdę wyjątkowo pięknie :)
  Udanych wakacji :)
  http://dear-victoriaa.blogspot.com/
  kasia-kate1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam tam raz, wyjątkowo ładne miejsce. :)
  http://odrobina-ciepla.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. posty z wycieczkami zawsze są fajne, tylko dawaj większe zdjęcia. :) a zdjęcia z zoo na pewno będą bardzo interesujące, sama też takie bardzo lubię. :)
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń