poniedziałek, 23 listopada 2015

9.000 wyświetleń, mini konkurs...

Hello Everybody!!

Dzisiaj po miesięcznej przerwie (w końcu) przychodzę do Was z kolejnym postem.
Otóż...


W czwartek, i bardzo dobrze,że akurat z czwartek: 2 wf, niemiecki: mówi samo za siebie, byłam na wycieczce z Poznaniu z całą (no dobrze prawie całą) moją klasą. Postanowiliśmy zorganizować taki "wypad" całą klasą z naszą wychowawczynią i panią od Języka Polskiego, ponieważ od trzech lat (no prawie, bo jesteśmy w 3 gimnazjum: 2 grudnia testy próbne, uhhh) nie byliśmy na żadnej klasowej wycieczce.
Tak, więc pojechaliśmy na lodowisko. Opowiem Wam taką niezmiernie ciekawą sytuację. Razem z moimi przyjaciółkami nie jeździłyśmy na łyżwach i siedziałyśmy przy stoliku obserwując całą resztę, gdy zobaczyłyśmy automaty: jeden z różnym jedzeniem (batony itd), a drugi z kawą. Podeszłyśmy do tego drugiego automatu i moja przyjaciółka (tak- wiem, że się śmiejesz) nacisnęła wszystko i wrzuciłyśmy te 4 zł, ale jest jeden haczyk. Nacisnęła BEZ KUBKA i kawa normalnie zaczęła kapać z tego automatu. I w taki sposób automat "zeżarł" nam 4 zł.
Rada na przyszłość od Martyny: NIGDY NIE NACISKAJCIE BEZ KUBKA, JEŚLI TEGO KUBKA NIE MACIE.

Po lodowisku poszliśmy do centrum handlowego MALTA i mieliśmy godzinę wolną przed filmem. Godzina minęła błyskawicznie, a my zanim się obejrzeliśmy siedzieliśmy już w kinie.
Film był dość fajny, aczkolwiek lepsza wydawała mi się 1 część. Oczywiście mowa o "Listach do M 2". Jeśli widziałyście ten film to możecie mi napisać jak wy oceniacie ten film.
Tak jak pierwsza część wprowadził on już atmosferę świąteczną, ale przecież to stało się już wcześniej prawda? (podziękujmy reklamom)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okey to już prawie koniec tego nudnego postu. Tak nareszcie.

Ale mam dla Was jeszcze taki mini konkursik niezwiązany z tematem.

Jeśli chcecie wziąć w nim udział to już mówię o co chodzi.
W piątek (27.11) mam urodziny i byłoby mi strasznie miło gdybyście ukazali najbardziej kreatywną stronę i złożyli mi najbardziej oryginalne życzenia urodzinowe.
Możecie coś  napisać, narysować, zaśpiewać lub zrobić cokolwiek, co przyjdzie Wam do głowy.

Wystarczy, że zaobserwujesz mój blog, (możesz ale nie musisz) wstawić ten baner na swojego bloga i napisać komentarz

Zgłaszam się!
Obserwuję jako (nick)
Mój adres e-mail: ...
Baner udostępniony na (link)
Na zgłoszenia czekam do 30 listopada. Swoje życzenia możecie wysyłać mi na maila: martiinella.yt@gmail.com w temacie wpisując ŻYCZENIA URODZINOWE MARTIINELLA

Do wygrania post promujący tutaj.

W razie pytań piszcie na maila1 komentarz:

  1. To w sumie logiczne, ze jak kupicie kawę bez kubka to dostaniecie kawę bez kubka ;p Łyżew zazdroszczę, tak dawno nie byłam :)
    O listach do M ostatnio pisałam :)
    Mój blog :)

    OdpowiedzUsuń