czwartek, 8 maja 2014

Kochani moi :)

Ja tak tylko na chwilkę :) Jak Wam minął czwartek? U mnie jest ok. Dzisiaj miałam ostatni wf z moim wf-istą, ponieważ w poniedziałek przychodzi nowa nauczycielka. (Mieszkam w takiej małej wsi koło Zbąszynia.) Jechałam do Zbąszynia na halę, bo u mnie na wsi nie ma ;) i razem z p. Maciejem (tak ma na imię mój wf-ista) szliśmy całą klasą do "Łazienek" nauczyć się grać w siatkówkę plażową. 2 godziny graliśmy w trójkach w siatkówkę. Moja trójka niby najsłabsza a wygrała wszystkie mecze (w mojej trójce byłam ja, moja przyjaciółka Patrycja i taka koleżanka z klasy Elka). Do domu przyszłam tak zmęczona że normalnie masakra.

Aha i jeszcze jedno. Zapomniałam Wam napisać że od 30 kwietnia do 4 maja na w ZBĄSZYŃSKIM CENTRUM SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI. odbyły się mistrzostwa świata w unihokeju kobiet do lat 19.

Był ktoś może?

Ja byłam tylko 1 maja z przyjaciółką, ponieważ nasza klasa kibicowała mocno zawodniczkom z FINLANDII. Oficjalnie nasze kochane finki w mistrzostwach zajęły 2 miejsce.

Tutaj kilka fotek :))Było ich więcej ale nie mogę ich znaleźć na facebooku :)))))))

kończę papatki kocham


Jeśli podoba Ci się mój blog zapraszam do obserwacji :))) i komentowania :))

2 komentarze:

  1. Wpadłam przypadkiem i zostane na dłużej! Świetny blog , zapraszam do mnie http://my-own-world-of-fashion.blogspot.com/ :)

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuję kochana kocham... oczywiście też wpadnę na Twój blog i zaobserwuję

    Tinna

    OdpowiedzUsuń